Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

критики

  1. R

    Претставување на www.Reklama7.mk – верзија во изработка

    Здраво форумџии Најпрвин да се претставам, моето име е Димитар. Иако не учествувам активно, форумот го следам уште од средно (можеби повеќе од 8-9 години), па затоа и' решев токму овде да ја започнам оваа тема. По еден релативно долг период на изработка, и надминати еден куп проблеми од...
На врв Дно