Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

кревет

  1. Starr

    Душеци за кревети, основи за душеци, латофлекси и што уште не

    Здраво, отварам нова тема пошто старата ми вика форумот е веќе стара :) Имено 2 месеци се отепав од читање и бирање и кревет и душек, и умот шашма ми се направи од тоа колкава филозофија ти било да купиш и кревет и душек. И на крај пак утнав и кревет и душек. На нет пишува се и сешто, де ова...
На врв Дно