Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

kraken

  1. Нема Слика

    NZXT Kraken G12

    Купувам - нов или користен, NZXT KRAKEN G12. Ако некој има и нема план да го користи повеќе, нека ми испрати понуда со цена во ПП. Бела или црна варијанта не ми прави разлика. Битно е да ги има сите пропратни делови.
На врв Дно