Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

корсаир

  1. ПРОДАВАМ - CORSAIR CX650M - прочитај опис

    ПРОДАВАМ - CORSAIR CX650M - прочитај опис

    Се продава напојувањето со дефект - SATA кабелот е дефект барем при тест кај мене ми има изгорено 2 хард диска а напојувањето е купено и така ми стое дома поточно ми го имат шутнано дефект пошто е купено половно па сега го ,,Продавам". Повеќе инфо 077/409/939
На врв Дно