Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

користење на кулери за ладење

  1. Garfield'

    Какви кулери користите за ладење на вашиот пц?

    здраво ит другари. Какви кулери имате на вашиот пц-десктоп,еве јас имам intel stock кулер lga 1151 еве слика од кулерот и сакам да го сменам. Сакам да го сменам на нешто ново,на штрафчиња да ми биде кулерот и појако нешто да свети како ргб ? еве вакво нешто сакам или Може совет да ми дадете ?
На врв Дно