• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

конвертор

  1. comakot

    ВГА/АВ конвертор

    Да не има некој видено вакви во МК?
На врв Дно