Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

компјутерско биро

  1. ContentBot

    Ново на ИТ Маркет: Квалитетни компјутерски маси и столови од Салон29

    Кога пред скоро две години ја лансиравме новата верзија на IT.mk (v6) поставивме нова и прилично храбра траекторија на целиот IT.mk кој веќе 16 години ја едуцира, поддржува и промовира македонската ИТ заедница. Од таа верзија IT.mk постана многу повеќе од само форум и портал, туку цела платформа...
На врв Дно