Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

kompjter

  1. Буџет Gaming Конфигурација: i5 7500 3.4 Ghz, GTX 1060 3GB, 12 GB RAM

    Буџет Gaming Конфигурација: i5 7500 3.4 Ghz, GTX 1060 3GB, 12 GB RAM

    Се продава буџет gaming PC со следните делови CPU: Intel Core i5-7500 3.4 Ghz MOBO: MSI Z270-A PRO GPU: Gigabyte Gaming G1 GTX 1060 3GB RAM DDR4 12 GB SSD: Kingston A400 256GB PSU: EVGA 450BT 450W 80+ Bronze CASE: Natec Titan 750 Имам документација и кутија за Куќиште, графичка, напојување и...
На врв Дно