Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

kolink

  1. Kolink Enclave 80 PLUS Gold PSU

    Kolink Enclave 80 PLUS Gold PSU

    Се продава ново во кутија, модуларно неотворено во целофан напојување Kolink германско производство. https://kolink.eu/Home/psu-1/enclave-series/kolink-enclave-80-plus-gold-psu%252C-modular---500-watt.html Спецификации на истото: Dimensions: 150 x 86 x 160 mm (W x H x D) Fan: 120 mm...
На врв Дно