Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

книги

 1. BadGirl007

  Симнување на книги - Dark Web

  Дали е безбедно да се симнуваат книги на дарк вебот? Секако со дополнителна заштита - VPN. :monster:
 2. comakot

  Книги за Јава и C#

  Па сум почетник во ова па сакам да научам C# и Јава, Jава знам ептен малку што јас не го ни сметам то за знаење, па ако има нешто книги, е-книги ова она, преферирано да е безплатно ама можи и да кошта некој денар а не еден бубрег. Фала однапред. П.С. Јава знам од тоа што сум направил 2 или 3...
На врв Дно