Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

km570

  1. G.Skill KM570 Mechanical Cherry MX Red

    G.Skill KM570 Mechanical Cherry MX Red

    Kupena od Neksio vo dalecnata 2019, koristena godina dena, od togas sedi vo kutija vo fioka. Vo odlicna sostojba, treba da se iscisti samo. Doaga so originalna kutija. Nikola 070321822
На врв Дно