Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

клипови

 1. NecrotoX

  Ваши in-game видеа

  Слична тема на Ваши in-game фотографии, само што во оваа споделуваме видеа и кратки клипови. Пожелно е видеото да има некаква поента, дали тоа ќе биде некој момент, добра партија и слично. Наведете од која игра е видеото. Еве еден траги-комичен момент од Need For Speed Heat кај што другарот...
 2. Luxell

  Поставување клипови на Instagram од компјутер?

  Сакам од компјутер на Инстаграм да поставувам повеќе клипови во еден "албум" истовремено (multiple video clips) но никако да успеам,пробав со Gramblr но може да се поставува само по еден клип,пробав со повеќе Андроид емулатори меѓу кои и BlueStacks но кога ќе се одбере за уплоадирање закочува и...
На врв Дно