Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

kinemoe

  1. M@RKO

    Kinemoe.mk-македонска стриминг платформа

    После повеќе месеци од работењето на првата македонска стриминг платформа Gley сега се појавува и втора. Оваа стриминг платформа нуди исклучиво само македонска продукција содржини на филмови, серии и шоуа. Стриминг платформата е на СИНЕМОН МЕДИА ФАКТОРИ ДООЕЛ и режисерот и директор на Алфа тв...
На врв Дно