• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

karticka

  1. D

    Otvaranje na Payoneer

    Zdravo Sakav da prasam dali nekoj otvoril account na Payoneer bez referal nego direktno na stranata na payoneer.bidejki makedonija ne e navedena na stranata na payoneer.mi treba payoneer za prodazba na amazon zatoa sto amazon ne prefrla pari na makedonski banki tuku samo americki i EU i uste...
На врв Дно