• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

карго

  1. Ragnar

    Карго низ Македонија

    Имам мала пратка која треба да ја доставам до член од форумов од друг град. Проблемот е што не можам да најдам фирма што доставува од врата до врата. Брза Пратка никој не ми се јавува на 2 броја, Карго Експрес исто на два броја никој не се јавува. ДелКо се јавија ама треба да одам кај нив во...
На врв Дно