• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

kabel

  1. ApexAlex

    Kade mozam da go kupam kabelov?

    Kade ima vakov kabel? Component AV cable for Sony PS3 & PS2 premium 1.8M HD 1080p wire 6ft | ZedLabz | eBay
На врв Дно