• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

k912

  1. gokica

    Рецензија AKG K912 безжични слушалки

    Извинете доколку веќе имаме напишано за овој производ. AKG K912 Ми беа потребни безжични слушалки за телевизија и филмови. Разгледав неколку опции како Bluetooth така и RF со базна станица. На крај одлуката падна за AKG K912 Wireless. Нема да се задржувам на сите спецификации освен оние кои...
На врв Дно