Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

k5200

 1. Нема Слика

  NVIDIA Quadro K5200 8GB

  Графичката карта е во беспрекорна состојба. Цена 12000 денари фиксно
 2. Costigan_Jr

  Quadro K5200 8GB

  Продавам графичка карта Quadro K5200 8GB GDDR5 ECC, во одлична состојба и моментално се користи во вториот компјутер. Планирам да правам надградба, па било која од двете картички да се продаде ( Quadro M5000 ), таа што ќе остане ќе биде повлечена од продажба. ::: Информации ...
 3. Costigan_Jr

  Продадено NVIDIA Quadro K5200 8GB

  Продавам графичка карта за професионална намена со 8GB DDR5 ECC меморија. Самата карта е во беспрекорна состојба. Вентилаторот е многу тивок и воедно тој беше главна причина за купување на овој формат на Quadro карта (двослотна). Имено, еднослотните NVIDIA Quadro/AMD FirePro имаат една голема...
На врв Дно