• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

k350

  1. zipi123

    Cooler Master K350

    Kukisteto e vo odlicna sostoja doagja so zaden cooler 120mm Cena:1500den Prakjam po kargo
На врв Дно