• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

joomla

  1. smole

    Joomla 2.5 -> 3.5

    Има некои мега подобрувања? Вреди да се прави миграцијата?
На врв Дно