Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

jbl

 1. Се продаваат свичови, УПС, мержни кабли и звучници за кола

  Се продаваат свичови, УПС, мержни кабли и звучници за кола

  Три TP-Link TL-SG1016D 16-port Metal Gigabit Switch (скоро нови, исправни и многу малце употребувани) 2500 денари по парче Три исправни UPS, два Hantol (едниот со исправни батерии - 2500 денари), другиот без батерии 1500 денари, Enjoy без батерии - 2000 денари Многу мрежни кабли со конектори...
 2. Нема Слика

  Комплетен 5.1 surround систем JBL + Denon.

  Се продава целосен 5.1 surround систем, сочинет од JBL звучници и Denon AVR. Системот вклучува: JBL ES10 предни звучници, mirror image, 2 парчиња. https://www.harmanaudio.com/ES10.html JBL ES10 задни звучници, mirror image, 2 парчиња. https://www.harmanaudio.com/ES10.html JBL ES25C...
 3. Нема Слика

  JBL Extreme 1 bluetooth звучник

  Продавам JBL Extreme 1 bluetooth звучник.
 4. Безжични слушалки JBL

  Безжични слушалки JBL

  Продавам безжични/блутут слушалки JBL Tune 500 BT - црни. Слушалките се купени во Мај 2021 во Нептун. Користени се краток период и се во одлична состојба. Гаранцијата од 12 месеци е истечена. Локација - Скопје. Не праќам по карго. Цена фиксна: 2000 МКД.
 5. Miki98

  Предлог блуетоотх звучник

  Здраво другари Сакам да си купам блуетоотх звучник,да има добар квалитет,кои се врзуваат заедно,доколку имаш уште еден исти. Буџет од 2000 до 3000 илјади,од кое место може да се купи ?
На врв Дно