Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

jaws

  1. I

    JAWS софтвер за помош на слепи лица

    Дали знаете од каде може да се преземе македонска верзија или македонска поддршка за официјалната англиска верзија на софтверот за помош за слепи лица JAWS? Ме интересира бесплатна верзија. Ако е со плаќање, ве молам наведете сума. Се работи за ова: Downloads: JAWS (само барам македонска верзија...
На врв Дно