• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

j730

  1. olikomerc

    Продадено Samsung Galaxy J7 2017 J730 Silver Blue - NOV 2 god Garancija

    Продавам НОВ неотпакуван мобилен телефон: Samsung Galaxy J7 2017 J730 Silver Blue. Линк спецификации: Samsung Galaxy J7 (2017) - Full phone specifications Фабрички отклучен, работи на сите мрежи. Гаранција 24 месеци. Цена: 15.500 ден. Бесплатна испорака до Скопје/Куманово. Тел. 070/474-648.
На врв Дно