• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ј5 2017

  1. Vlatzki

    Продадено Samsung J5 2017 со нефункционален дисплеј

    Ако може проценка на Samsung J5 2017 со нефункционален дисплеј, освен дисплејот се останато е 100% исправно, батерија држи 1 ден. Телефонот доаѓа со оригинален полнач и заменски кабел (оригиналниот кабел беше искинат од мачорот). Од 10тиот ден во моја сопственост па се до сега е чуван во...
На врв Дно