• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

j5 2016

  1. olikomerc

    J5 2016 перфектен како НОВ комплетно пакување

    Продавам Samsung Galaxy J5 2016 црна боја, Dual SIM некодиран купен од Нептун, со комплет пакување оригинална кутија, полнач, кабел, слушалки, фискална и гаранција (помината). Телефонот е како НОВ, перфектно сочуван, користен лично од мене, никогаш не паднат, во оригинална самсунг wallet...
На врв Дно