Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

измама

 1. Acevvv

  Измама од македонски броеви. Помош!

  Здраво, веќе 3та недела се врши измама со нарачки на материјали во име на нашата компанија со тоа што измамникот има наша тековна состојба. Пријавено е во полиција но како што сите знаеме колку се способни... нема напредок. Од мобилните оператори не даваат информации за тоа чиј е телефонскиот...
 2. comakot

  Помош ако може околу враќање на пари

  Незнам дали овде да се постира ама ми треба совет и едно прашање, дали банките можат да вратат пари поради нешто на пример еве си зел нешто а непуштиле или не ти дале незнам некој поени на некоја игра,му пишав на пордшката на играта (се работи за Фортнајт) и еве веќе 2 недели без одгвор исто...
На врв Дно