Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

изглед на телефон

  1. BlackOuttheWoRlD

    Најдобар телефон за интернет и користење на телефонот

    Здраво Ја отварам темата,бидејќи е интересна или можеби не. Сега приметив дека на iphone 7 иако е стар има развин 4G bands Cat9,и стои добро на рака и колку години може да се користи телот. незнам. Не многу голем 5 или 5.5инчи,има добар рам,само камерата незнам дали е добра за разлика од iphone...
На врв Дно