• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

избор на микротик

  1. BlackOuttheWoRlD

    Избор на Микротик

    Здраво може совет,сум на план сум да земам еден микротик од бугарија. еве вакво сакам 2.4гхз да биде со повеќе дби,ќе се користи за слиент и ап. Ќе се користи за камери и нет. (900-1км).
На врв Дно