Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

it logs

  1. D

    Повик за public бета: ITLogs.com

    Во финална фаза на тестирање е новата платформа која треба да ја лансираме во текот на следните неколку денови: ITLogs.com Ова е нов проект кој има за цел обединување на ИТ еко-системот и заедницата низ SЕЕ (South East Europe) државите. Проектот кога ќе го отворите ќе видите добро позната...
На врв Дно