Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ит индекс

 1. ContentBot

  Ново на IT.mk: Премиум профили за компании

  Ја претставуваме најновата функционалност на нашата платформа – премиум профили за компании. Услугата е создадена да им помогне на ИТ компаниите да ја зголемат својата видливост и углед, а секако и да понуди добар SEO boost со оглед на домен рејтингот на IT.mk (53). Премиум профилите се составен...
 2. D

  Нов сервис: ИТ Индекс

  И продолжуваме понатака со планираните активности.... :) Од утре официјално ќе биде најавен уште еден нов сервис на ИТ, покрај ИТ Маркет и ИТ Кариера, ќе биде објавен и ИТ Индекс. *Ексклузивно* го објавуваме прво на форумот за да чуеме мислења, критики, сугестии... :) Линк: http://it.mk/index...
На врв Дно