• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

исплата

  1. DonFrozex

    Вадам пари од Skrill/Neteller

    Вадам (исплаќам) пари од Skrill/Neteller. Почетна провизија: 12% од сумата што ќе легне кај мене на сметка. За поголеми суми (800е+) има простор за преговор. Исплата до 1000е во 24 часа, за поголеми суми - тро поче. Исплата во Евра, или во МКД по куповен курс од НБРМ.
На врв Дно