Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ir remote

  1. Miki98

    IR remote control за Сателитска и Телевизор

    Пред се среќна нова година ит форумџии . Ми треба мала помош околу барање на контролер за ир ремоте,незнам на кој начин да го внесам бројот оваа го имам На апликацијата го најдов бројот прелу телефонот но неможам да го внесам во овој горниот контролер,си има некоја посебна листа на кодови на...
На врв Дно