Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ипхоно

  1. Fatal1ty_

    iPhone 7 - Генерална дискусија

    На 16-ти Септември 2016 година компанијата apple официјално (во САД) го пушти во продажба нивниот најпродаван призовод, и со тоа ја продолжи традицијата на iPhone паметните телефони. Овој пат тој ја носи бројот 7 и 7 Plus/Pro. Карактеристики: Што треба да знаете за iPhone 7 и...
На врв Дно