• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ips

 1. DELL P2422H

  DELL P2422H

  Користен неколку месеци, без никаква маана. Доаѓа комплет со кутија и кабли како од продавница. За жал нема писмена гаранција. 7500 денари
 2. IPS монитор LG 23MP65

  IPS монитор LG 23MP65

  Продавам FHD монитор LG 23MP65 (IPS) без мртви пиксели, сочуван максимално, колку што може да се види од сликите. Има VESA, од приклучоци: HDMI, DVI-D, VGA. Цена 2500 денари. Не праќам по карго, sorry.
 3. KjEBE

  AOC 24G2 монитор во Македонија?

  Здраво дечки отварам една тема со цел како би си помогнал на себе а се надевам би ги интересирало и другите. Ме интерсира дали некој од вас би знаел да ми каже каде и дали воопшто го има во Македонија AOC 24G2 мониторов со IPS 144hz панел? Јас колку што успеав излистав низ сите сајтови на...
 4. Fearless

  Препорака за 27" 2К или 4К монитор

  Здраво, би сакал да замолам за помош за избор на 27" монитор со 2К или 4К резолуција до максимум 360/370 евра. Лично преферирам 2К резолуција. Со панелите се разбирам онака ама би послушал поупатени луѓе, лични искуства итн :). Ќе се користи за нормална работа евентуално за некоја игра (пр...
На врв Дно