Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ips laptop

 1. Нема Слика

  Продавам Lenovo Thinkpad e470

  Продавам Lenovo Thinkpad e470 7200u 1080p IPS екран 16gb ram 250 GB ssd win 11 pro лиценца врзана за истиот.
 2. Нема Слика

  HP 255g

  Лаптопот е стар месец дена. 5500u 16gb ram Ips екран
На врв Дно