Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ipod

  1. Нема Слика

    iPod Classic 5/5.5/6та генерација

    Поздрав дечки, нажалост стариов ајпод што го имав му се одлепија контактите за батеријата и со моево знаење за лемење/поправки немам толку искуство, па да прашам да не продава некој ајпод од овие генерации. Може да е склопен и функционален, батеријата да му е отидена (имам замена), изгребен...
На врв Дно