Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

iphone7

 1. iPhone 7 black 32gb full pack

  iPhone 7 black 32gb full pack

  Дечки ај проценка за телефончево сменето батерија нова, вака гланц е сочувано од Норвешка ми го донесе братучедка ми, отклучен фабрички на сите мрежи... еве и слики па ако фати око цената ќе иде на продажба. :)
 2. Fatal1ty_

  iPhone 7 - Генерална дискусија

  На 16-ти Септември 2016 година компанијата apple официјално (во САД) го пушти во продажба нивниот најпродаван призовод, и со тоа ја продолжи традицијата на iPhone паметните телефони. Овој пат тој ја носи бројот 7 и 7 Plus/Pro. Карактеристики: Што треба да знаете за iPhone 7 и...
На врв Дно