Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

iphone11pro

  1. Се продава - iPhone 11 Pro‎ 64GB - Space Gray

    Се продава - iPhone 11 Pro‎ 64GB - Space Gray

    Телефонот е во инзворедна состојба со променета нова батерија и функционален во целост. Перфектно сочуван и од првиот ден користен во нормални услови и со заштитна футрола и заштитно стакло. Телефонот е купен од Телеком МК, го има користено постар човек, батеријата е 90% и сменета во мобилара...
На врв Дно