Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

iphone xs

 1. iPhone Xs 64GB Silver

  iPhone Xs 64GB Silver

  Се продава iPhone Xs 64GB Silver (бел) од прв сопственик. Телефонот откако го имам го користам со предна и задна фолија, како и со маска и однадвор изгледа како нов. Доаѓа како што е купен со кутијата, полњач и кабел! Пред нецела година сменета му е САМО батеријата. Работи се како што треба...
 2. doperrr

  Продавам iPhone XS / iPhone 8 (64gb both)

  doperrr додаде нов оглас: Продавам iPhone XS / iPhone 8 (64gb both) - 8.000 ден. Видете го целиот оглас...
 3. Продавам iPhone XS / iPhone 8 (64gb both)

  Продавам iPhone XS / iPhone 8 (64gb both)

  iPhone XS - -скршено задно стакло и стакло на камерата -знае да се изгаси на зборување, чип на матична(600денари во ледиком) -нова сменета батерија ЦЕНА: 8000ден. iPhone 8- -скршено стакло позади, се друго е добро ЦЕНА: 3200ден. 076/408-224 076/408-224
 4. iPhone XS Max 64GB Space Gray

  iPhone XS Max 64GB Space Gray

  Се продава iPhone XS Max 64GB Space Gray, супер зачуван, користен само со заштитно стакло и маска. Телефонот има мали траги на користење само на рамката од телефонот, кои како и да е не се гледаат при користење маска. Батеријата во peak capacity, во супер состојба. Доаѓа со гратис заштитно...
 5. iPhone XS Max (64GB)

  iPhone XS Max (64GB)

  Се продава одлично сочуван iPhone XS Max (64gb). Користен со заштитно стакло и во футрола од кога е купен. Батеријата е 85% и се си функционира нормално. Се продава поради апгрејд. Ќе ве замолам за проценка.
 6. Нема Слика

  iPhone Xs 64GB

  Продавам iPhone Xs 64GB бела боја (silver). Телефонот од прв ден ми е со напред и позади заштитни фолии и со маска. На задно и предно стакло нема никаква гребнатинка, и фрејмот му е полиран, што значи изгледа како да е купен од салон вчера. Сменета му е батеријата пред не цела една недела...
На врв Дно