Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

iphone se 3

  1. Miki98

    Iphone se 3 2022 кога ќе биде достапен во мк?

    Здраво ит другари Налетав дека ќе излезе ајфон се 3 2022 5g еве видео View: https://m.youtube.com/watch?v=YOit-NQZtNc сепцифкации кои уште не се вметнати во gsmarena: https://m.gsmarena.com/apple_iphone_se_(2022)-ampp-11410.php
На врв Дно