Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

iphone charger

  1. Apple Mophie Speedport GaN 120W полнач

    Apple Mophie Speedport GaN 120W полнач

    Имам поголема залиха на Apple Mophie полначи, нови, неотпакувани, донесени од странство. Комплетно компатибилни со сите Apple уреди, а сите USB-C порти се PowerDelivery(PD). https://www.apple.com/shop/product/HPZE2ZM/A/mophie-speedport-120-4-port-gan-wall-charger-120w Полначите ќе бидат...
На врв Дно