Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

iphone battery

  1. Miki98

    battery issues iphone message

    Здраво ит другари дали може да се среди тоа battery important message? после менување на нова батерија не е копирана старата, старата батерија е фрлена,некој начин да се тргне? благодарам однапред
На врв Дно