Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

iphone 7

 1. Нема Слика

  Купувам постар iPhone (7/8) и Macbook

  Сакам да ги „подновам“ старите мои со компјутер и телефони кои нема да мора на секои Х месеци да им чистам кеш, бришам вируси, ресетирам и слично, па барам постари модели на iPhone и Macbook Air за нормална цена. Океј е да има знаци на користење на уредот, но до одредена мера. Пожелно е да...
 2. iPhone 7 black 32gb full pack

  iPhone 7 black 32gb full pack

  Дечки ај проценка за телефончево сменето батерија нова, вака гланц е сочувано од Норвешка ми го донесе братучедка ми, отклучен фабрички на сите мрежи... еве и слики па ако фати око цената ќе иде на продажба. :)
На врв Дно