Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

iphone 64gb

  1. iPhone XS Max 64GB Space Gray

    iPhone XS Max 64GB Space Gray

    Се продава iPhone XS Max 64GB Space Gray, супер зачуван, користен само со заштитно стакло и маска. Телефонот има мали траги на користење само на рамката од телефонот, кои како и да е не се гледаат при користење маска. Батеријата во peak capacity, во супер состојба. Доаѓа со гратис заштитно...
На врв Дно