• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

iphone 5s

  1. Garfield'

    бришење на ios на iphone

    здраво дали некој знае како се брише иосот со која програма? ми текнува на redsn0w дали може да де избрише? бодејќи на iphone 5s е заборавено passcode,може помош? не треба да се update направи на иосот,бидејќи го има постариот иос на iphone 5s. благодарам однапред.
На врв Дно