Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

iphone 13 pro

  1. Нема Слика

    iPhone 13 Pro Gold и iPhone 13 Pro Sky Blue

    Се продаваат два iPhone 13 Pro од 128гб, едниот е боја Gold, другиот е боја Sky Blue. Телефоните се користени точно 2 години и се заменуваат поради замена со понов модел. Не се отварани, поправани ни пак имале некаков дефект до сега, чувани се во заштитни маски и се во одлична состојба со...
На врв Дно