Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

iphone 13 pro max

 1. Продавам Iphone 13 Pro Max

  Продавам Iphone 13 Pro Max

  Се продава iPhone 13 pro max 128gb - graphite боја. Одлично сочуван, не е отваран и не менувано ништо. 91% battery health, си има true tone. Интернационалната гаранција е помината во Јули. Со телефонот следува кутија, оригинален полнач и 4-5 маски. Преферирам подигнување во живо, од Куманово...
 2. Томислав

  iPhone 14 Pro Max Deep Purple 128GB

  Томислав додаде нов оглас: iPhone 14 Pro Max Deep Purple 128GB - 61.000 ден. Видете го целиот оглас...
 3. Нема Слика

  Купувам/менувам за iphone 12 pro max или iphone 13 pro/max

  Имам да понудам замена со моја доплата со A52s 5G 128/6, купен на 21.01.2022 и е сеуште под гаранција, со цело паковање, без никакви забелешки и проблеми.
 4. Најубавиот iPhone 13 Pro Max 128GB Alpine Green

  Најубавиот iPhone 13 Pro Max 128GB Alpine Green

  Здраво, здраво! Повторно јас, вашиот омилен дилер (но не и шанер) на високо-квалитетна роба ;) Овојпат на репертоарот имам еден прекрасен, екстремно сочуван, буквално без никаква грепка и/или точка на ниеден сегмент од самиот уред. Battery Health e 100%, ако не се лажам набавен е преку А1...
 5. Продавам силиконска маска за iPhone 13 Pro Max со MagSafe (некористена)

  Продавам силиконска маска за iPhone 13 Pro Max со MagSafe (некористена)

  Маската е без кутија и воопшто не е користена. Дополнително инфо во ДМ.
На врв Дно