Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

iphone 12 pro

  1. iPhone 12 Pro, 256GB, Pacific Blue

    iPhone 12 Pro, 256GB, Pacific Blue

    Здраво, Ми треба проценка на iPhone 12 Pro, 256GB, Pacific Blue. Купен е од iStyle на 04.10.2021 (не е под гаранција), во перфектна состојба, користен во футрола и со screen protector од моментот кога е купен. Со него доаѓаат и 4 футроли, доаѓа во кутија со никогаш не користени слушалки...
На врв Дно