Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

iphone 12 pro max

 1. Нема Слика

  Купувам/менувам за iphone 12 pro max или iphone 13 pro/max

  Имам да понудам замена со моја доплата со A52s 5G 128/6, купен на 21.01.2022 и е сеуште под гаранција, со цело паковање, без никакви забелешки и проблеми.
 2. pipelin

  Продадено Се продава Apple iPhone 12 Pro Max - 128 GB / Pacific Blue

  pipelin додаде нов оглас: Се продава Apple iPhone 12 Pro Max - 128 GB / Pacific Blue - 750 € Видете го целиот оглас...
 3. Се продава Apple iPhone 12 Pro Max - 128 GB / Pacific Blue

  Се продава Apple iPhone 12 Pro Max - 128 GB / Pacific Blue

  Користен 1 година EU со истечена гаранција, купен во локална мобилара Factory Unlocked на сите мрежи. Комплетно исправен, користен во маска цело време и одлично сочуван со минимални ситни траги од користење. Батерија - 89% Со него доаѓаат три маски (една за безжично полнење), oригиналното...
На врв Дно