Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

iphone 12 mini

 1. Iphone 12 Mini

  Iphone 12 Mini

  Се продава Iphone 12 Mini 64 GB телефонот е како нов буквално нема ни една грепка на него од прв ден користен со футрола и заштитно стакло се продава поради купен нов уред. Следува во фабричкото пакување со кутија, кабел. Плус со него следуваат и 3 маски Spigen Armour и 2 Ајфон оригинални маски...
 2. Valsorim

  Купувам iPhone 12 mini

  Секако ќе треба да има и гаранција, целосно да е функционален, да има разумна цена и да е без гребаници.
На врв Дно